Honda Gold Wing

Honda Gold Wing – motocykl stworzony do podróżowania

Honda Gold Wing to komfortowy motocykl na długie podróże. To żartobliwie mówiąc „jeżdżąca garderoba, kuchnia i sypialnia w  jednym” Możesz zapakować wszystko co jest Ci nie tylko niezbędne, ale stanowi dodatek, z którego w razie potrzeby mógłbyś zrezygnować, ale po co? Skoro Honda Gold Wing nie każe Ci iść na kompromis. Nie musisz rezygnować z przedmiotów mniej ważnych na rzecz najważniejszych. No i w końcu nie będziesz robił wyrzutów pasażerce: po co ci taki duży bagaż!

Honda Gold Wing daje ponad 150 litrów przestrzeni ładunkowej. Tyle mamy w trzech kufrach. Ponadto dostępne są niewielkie schowki pasażera oraz kierowcy. Jeśli pojemność mówi Ci niewiele, nigdy nie jechałeś Hondą Gold Wing i nie masz pojęcia ile tak naprawdę rzeczy mógłbyś pomieścić w jej kufrach i schowkach – przeczytaj poniższe wypowiedzi dwóch kierowców, którzy to bardzo obrazowo przedstawili:

Większości z nas nic to nie mówi, więc przedstawię to bardziej obrazowo: cztery zgrzewki wody, zgrzewka mleka (12 l), paczka pampersów o rozmiarze 4+, dwa kartony jaj (po 10 szt.) i trochę innej drobnicy, namiot, mata, śpiwór, ubrania na dwa tygodnie (w tym obuwie krótkie, dżinsy na zmianę, 14 par szortów, 14 par skarpet, 14 t-shirtów, kondom przeciwdeszczowy, kurtka, zapasowe rękawice, polar i zostanie jeszcze wolny cały top-case.

Źródło: motogen.pl

Goldwing czarny

Honda Gold Wing niebieska Honda Gold Wing 1800 czarna

Honda ma trzy seryjne kufry bagażowe. Powiem szczerze, że udało mi się spokojnie zapakować z moją lepszą połówką, zostawiając jeszcze trochę miejsca. O ile bagaż typowego faceta może się ograniczyć do minimum, z płcią przeciwną jest zgoła inaczej. Ale tym razem się udało, na pokład zmieściło się wszystko, czego potrzebuje kobieta w podróży (czyli masę rzeczy moim zdaniem zbędnych, wliczając w to dwie kosmetyczki, suszarkę do włosów i pluszowego mrówkojada). Pojemność kufrów jest imponująca – górny ma 61 litrów i kształt tak dobrany, by pomieścić dwa integralne kaski.

Źródło:swiatmotocykli.pl

Honda Gold Wing GL 1800

Honda Gold Wing ma wkomponowane (seryjne) dwa kufry boczne i jeden górny – wyposażone w centralny zamek, służący do ich otwierania i zamykania. Dzięki temu, że blokujesz ich zamknięcie za pomocą pilota zapobiegasz ich niedomknięciu.

Sprawdź ceny używanych motocykli Honda Gold Wing»

honda-gold-wing-gl-1800honda-gold-wing-gl-1800-biala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *