Jak podnieść przerwóconego Gold Winga

Jak podnieść 400kg motocykl – poradnik wideo

No tak – jak jest Honda Gold Wing, każdy widzi… to kawał pięknego motocykla. Nie każdy zastanawia się nad tym, ale co robić, kiedy taki motocykl się przewróci na bok? Trzeba dzwonić po kumpli sztangistów czy może po dźwig? A może można samemu podnieść 400 kg? Kliknij i zobacz co zrobić w takiej sytuacji!

Wyobraź sobie taką sytuację…

W środku miasta, ruchliwe skrzyżowanie. Podjeżdżasz swoim nowiutkim Złotym Skrzydłem do świateł – czerwone nakazuje Ci się zatrzymać, co posłusznie robisz… Jednak chwila nieuwagi i motocykl przechyla się na bok, coraz bardziej i bardziej… nagle przekracza punkt równowagi, od którego nikt nie jest w stanie już nic zrobić i… przewraca się na bok!

(na szczęście wcześniej zdążyłeś kupić w naszym sklepie z częściami i akcesoriami do motocyklidomotocykli.pl – specjalne osłony, które powodują, że nic złego motocyklowi się nie dzieje)

Niemalże 400 kg leży sobie dostojnie na boku!

Wyobraź sobie do tego (choć może nie musisz), że jesteś kobietą! Co teraz…?!?

Dzwonisz po kumpli / znajomych;
prosisz o pomoc innych użytkowników drogi;
dzwonisz po pomoc drogową?

Tak naprawdę nie musisz – możesz, równie dostojnie, podnieść te 400 kg luksusu o własnych siłach… sam lub sama… Wystarczy wiedzieć, jak to się robi. Popatrz na filmiki poniżej!

a tutaj płeć piękna…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *