Kaski motoczklowe Shuberth

Schubert C3 Pro – najcichsze na świecie kaski motocyklowe

Kask szczękowy Schuberth C3 został liderem wśród kasków szczękowych klasy premium. Po sześciu sezonach od jego pojawienia się na rynku, Schuberth wprowadził nowy kask szczękowy o oznaczeniu C3Pro. Nie tylko dorównał swojemu poprzednikowi, co go wyraźnie wyprzedził.

Kask motocyklowy Schubert C3 Pro – najwyższa jakość

  • Perfekcyjne dopasowanie, po zamknięciu przyłbicy wszystko jest szczelne.
  • Ekstremalna jazda w najtrudniejszych warunkach – brak śladów zużycia na kasku Schuberth , uszkodzeń czy rys.

Kask Schuberth C3 Pro North America

Kask Schuberth C3 Pro Women Classic Red
 
Zobacz więcej kasków motocyklowych Schuberth»

Szczelność – przyjemna cisza i wentylacja

Poziom głośności w kaskach  Schuberth C3 Pro przy 100 km/h wynosi jedyne 82dB(A) – co jest absolutnym rekordem w przypadku kasków motocyklowych. Dotychczas najcichszy kask to C3 z wynikiem 84dB(A). Kask  Schuberth C3 Pro jest najcichszym kaskiem na świecie.

Przeprojektowana wentylacja górna i szczękowa oraz wprowadzenie kilku zmian w kształcie skorupy spowodowały, że nowy model Schuberth jest wentylowany wydajniej o 60% w stosunku do C3. W kaskach motocyklowych  C3 Pro przepływ świeżego powietrza wynosi blisko 9 litrów na sekundę przy 100km/h (górna + dolna wentylacja). Kask ma bardziej sportowy charakter i ulepszoną aerodynamikę – dzięki tylnemu spojlerowi i przednim lotkom w części szczękowej.  Poprawiono stabilność, nawet przy prędkościach powyżej 200 km/h.

  • Kaski motocyklowe  Schuberth C3 są całkowicie szczelne – wiatr nie przedziera się do środka.
  • Po domknięciu szyby w środku jest cicho i sucho – idealnie tłumią dźwięk wiatru, ale pozwalają wsłuchiwać się w przyjemny dźwięk silnika.
  • Rewolucyjna zmiana w kwestii wentylacji – kiedy otworzysz wlot na górze kasku motocyklowego zimne powietrze nie wpada do środka, a rozprowadza się łagodnie po górze głowy. Czujesz się jak w klimatyzowanym pomieszczeniu, to szczególnie przyjemne przy rekordowych upałach.

Niebywały komfort

  • Kaski motocyklowe Schuberth C3 dopasowują się idealnie, nic cię nie uwiera, nie ciśnie, możesz się zrelaksować.
  • Milsza w dotyku wyściółka, nie wydzielająca nieprzyjemnego zapachu, nawet podczas upałów.
  • Zapięcie micro lock znacznie solidniejsze, a przy tym poręczne i łatwe w użytkowaniu. Wnętrze kasków motocyklowych C3Pro wykonane jest z materiałów ThermoCool i COOLMAX zapewniających jeszcze większy komfort. Skorupa wewnętrzna EPS jest grubsza w górnej i tylnej części kasku, co ma wpływ na większą zdolność absorbcji energii uderzenia, dodatkowo pokryta jest nowym materiałem o ciemniejszym zabarwieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *