Motocyklista w kasku SHOEI

SHOEI – przodująca marka kasków motocyklowych

SHOEI – marka wywodząca się z Tokio, pracująca od 1959 roku nad wysoką jakością kasków motocyklowych, ceniona wśród motocyklistów na całym świecie za – bezpieczeństwo, funkcjonalność i innowacyjność.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jazda na motocyklu jest przyjemna, ale i niebezpieczna – dlatego tak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa. Motocyklista musi być przygotowany na upadek, który grozi mu nie tylko na torze wyścigowej, ale i na prostej niewyboistej drodze. Kluczową rolę spełnia tu kask na motocykl – to on chroni głowę przed uderzeniem i związanymi z tym konsekwencjami.

Kaski SHOEI zabezpieczają przed uderzeniem i jednocześnie zapewniają maksymalny poziom komfortu w każdej sytuacji. Komfort jest spójny z bezpieczeństwem – usuwa nadmierne obciążenie głowy motocyklisty w czasie jazdy i wspomaga koncentrację. Aerodynamika, wygodne wnętrze oraz skuteczna wentylacja kasków motocyklowych pomagają kierowcy skupić się na bezpiecznej jeździe.

Kaski  SHOEI spełniają standardy pasywnego bezpieczeństwa wielu krajów i regionów.

Sprawdź ofertę KASKÓW SHOEI»

Kask SHOEI budowaŹródło: shoei-europe.pl

WIZJER – chroni motocyklistę przed wiatrem, kurzem, insektami i promieniowaniem UV. Zapewnia skuteczną widoczność.

SKORUPA – absorbuje energię uderzenia w chwili upadku i rozprasza ją na możliwie największą powierzchnię.

WYPEŁNIENIE EPS (warstwa wewnętrzna) – warstwa pochłaniająca uderzenie, zapewniająca maksymalny stopień bezpieczeństwa. Lekki, elastyczny polistyren, w momencie wypadku, ulega zgnieceniu, przejmując większą część energii.

WYŚCIÓŁKA KASKU – wysokiej jakości pianka poliuretanowa zapewnia idealne trzymanie i komfort użytkowania.

PASEK PODBRÓDKOWY – trzyma kask SHOEI  we właściwej pozycji, materiał ma dużą wytrzymałość na rozciąganie. Zapięcie jest ściśle przymocowane do skorupy przy pomocy metalowych nitów.

WENTYLACJA – system wentylacyjny SHOEI kieruje powietrze nadmuchiwane podczas jazdy do wewnątrz, a także odprowadza na zewnątrz ciepłe i nieświeże powietrze.

Sprawdź cenę KASKÓW SHOEI»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *